RK Garešnica – RK Medveščak 26:36 (14:16)

Kao što je i sama tablica sugerirala, naši rukometaši su u ovu utakmicu ušli kao veliki favoriti što su i opravdali. No, utakmicu su obilježila dva različita poluvremena. Prvo, koje je obilježilo nervozan napad te greške u obrani gdje su domaći nalazili rješenja u suradnji vanjski-pivot. Utakmica se igrala gol  za gol te se na odmor otišlo s rezultatom na semaforu 14:16. U drugo poluvrijeme rukometaši Igora Kosa su ušli puno odlučnije s ciljem da naprave veću razliku. Tako je i bilo, prva osjetnija prednost je došla u vidu rezultata 18:24 gdje domaćini traže minutu odmora nakon koje zabijaju tri uzastopna gola, no to je bilo i najbliže što je RK Garešnica došla. Utakmica je poslije otišla u mirne vode i svi igrači dobili minutažu. Kod „Medvjeda“ su se istaknuli kapetan Martin Vrpoljac s 11 golova te Frane Matić i Marko Pedić svaki sa po 4 gola, dok kod domaćih Hrvoje Marinčić s 10 i Ivan Kurtušić s 5 golova.

Rk Garešnica: Počućek, Flanjak 2, Mihaljinac 1, Čizmar 2, Marinčić 10, Klašnja 1, Kožić, Kelečić, Bočkaj 3, Mlinac 1, Kurtušić 5, Ivšić, Jančik 1

Rk Medveščak: Rimac (4+2), Fresl (8), Jonjić, Pedić 4, Zelić 3, Halužan 1, Matić 4, Kožarić 1, Capan 2, Previšić 3, Vrpoljac 11, Goda 2, Jurman 2, Zrakić 3

Sljedeća utakmica nam slijedi protiv RK KTC iz Križevaca, trenutno treće ekipe na tablici. Prvi sraz u Križevcima je završio 28:27 za tada domaći KTC što nam govori da će biti napeta i izjednačena utakmica. Bolje pozivnice od toga nema, vidimo se i naprijed „Medvjedi“!